VÍŤAZI

VÝSLEDKY CHAIN 2018

 
V hlasovaní ste udelili celkovo 963 bodov.
 
  • 1. miesto: Lucky Girls - ZŠ Lipany
  • 2. miesto: Semerania - ZŠ Semerovo
  • 3. miesto: Poliaci - ZŠ s MŠ Demanovce

 

GRATULUJEME!

Kontaktným pedagógom uvedených tímov sme poslali e-mail s informáciami.

Z hlasujúcich bola vyžrebovaná výherkyňa darčekového balíčka sl. / pani Valentína H. z Košic. Gratulujeme! 

 

HLASOVANIE je ukončené

 

Do hlasovania boli zaradené videá tímov doručené v termíne uzávierky.

Svoj hlas im môžete poslať cez hlasovací formulárik, ktorý sa nachádza pod videami.  

  • Tímom môžete udeliť 1 až 3 body.
  • Body môžete udeliť jednému tímu, alebo ich rozdeliť medzi viacero tímov.
  • Celkovo teda môžete poslať hlas max. 3 krát.

 

Názvy tímov sú vo videách - pred názvom školy. Video z malotriednej školy má vo videu štyri tímy, pri hlasovaní zvoľte len jeden z nich.

 

Z hlasujúcich vyžrebujeme výhercu darčekového balíčka.
Hlasovanie prebieha od 12. októbra od 15:00 do 20. októbra do 20:00 hod..
 
 

 

Výhra pre víťazný tím

 

Víťazný tím získa diplomy a darčekové balíčky pre jazyky i jazýčky - rozumej :) jazykové knižky, elektronické zvieratká, usb kľúče, reflexné pásiky, čiapky, koncertné cd, nálepky, oriešky, čokoládky a pan/i učiteľ/ka knižky, hru Kocky na rozprávanie príbehov, reflex pásiky, usb kľúč, koncertné cd, oriešky, čokoládku.

 

ORGANIZUJE

IALF

www.jazykovevzdelavanie.sk

PARTNERI

edl

 

PRAVIDLÁ A ZADANIE CHAIN 2018

 

Kto sa môže zapojiť?

3 - 6 členné tímy z akéhokoľvek typu školy

Ako sa zapojíme?

1. Zaregistrujte svoj tím cez formulárik nižšie.

2. Zrealizujte zadanie v termíne od 26. 9. do 3. 10. 2018  - viď popis nižšie.

3. Pošlite svoje video so zrealizovaným zadaním vo forme youtube linku do 10. 10.. Max. dĺžka 5 min.. Názov zaslaného videa musí byť v tvare: názov tímu názov školy mesto EDL Slovakia Chain 2018. VZOR: Rebeli ZS Vymyselnicka Revúca EDL Slovakia Chain 2018

Link pošlite na jazykovenr(at)gmail.com, ako predmet správy uveďte "CHAIN 2018 LINK". Prijatie je potvrdzované spätným e-mailom.

4. Vaše video bude hodnotenė porotou a zaradené do hlasovania. Povedzte o tom svojim spolužiakom a kamošom. Počkajte si na výsledky hlasovania a dozviete sa, ktorý tím sa stal NAJ želiezkom Language Chain 2018.


Zadanie pre Chain 2018

Tento ročník máme pre vás dve možnosti:

 

A. "Zadanie - nezadanie" :)

Úlohou tímov je pripraviť pre svojich spolužiakov z triedy, kto si trúfne môže aj pre celý ročník alebo celú školu, hodinovú jazykovú párty. Jej program je čisto v réžii súťažného tímu. 

Jedinou podmienkou, ktorú je potrebné dodržať je, že na párty musia byť použité minimálne tri jazyky a to 1 slovanský, 1 germánsky a 1 románsky, napr. slovenčina, angličtina, španielčina alebo SLJ, NJ, FJ ...

 

B. "Prečo?" :)

Úlohou tímu je vybrať si 3 jazyky a to 1 slovanský, 1 germánsky  a 1 románsky a  vytvoriť slideshow video z fotografií alebo hrané video/spot, v ktorom uvedie 3 - 6 dôvodov, prečo sa naučiť hovoriť týmito jazykmi. 

Fotky / spot by mali byť ladené k daným jazykom, napr. pri spote prečo sa naučiť hovoriť po slovensky by tím mohol mať oblečené slovenské oblečenie a spot nahrať pred slov. hradom; pri angličtine napr. anglickú vlajku namaľovanú na líci a spot nahraný pred plagátom Big Benu, a pod..

Dôvody prečo musia byť povedané v danom jazyku a doplnené titulkami alebo tlmočením  v slovenčine, napr. spot prečo vedieť hovoriť po anglicky bude v angličtine so slovenskými titulkami; pri slovenčine bude spot po slovensky a titulky v niektorom jazyku, ktorý sa tím učí (AJ / NJ...).

 

Výhra?

 

Víťazný tím získa diplomy a darčekové balíčky pre jazyky i jazýčky - rozumej :) jazykové knižky, elektronické zvieratká, usb kľúče, reflexné pásiky, čiapky, koncertné cd, nálepky, oriešky, čokoládky a pan/i učiteľ/ka knižky, hru Kocky na rozprávanie príbehov, reflex pásiky, usb kľúč, koncertné cd, oriešky, čokoládku.

Tímy na 2. a 3. mieste získajú e-diplomy a e-book s vtipkami.

 

Záver

Videá (linky na videá) musia zostať funkčné po dobu troch rokov.

V prípade víťazstva tímu sa škola - zodpovedný pedagóg zaväzuje zaslať na adresu jazykovenr(at)gmail.com minimálne tri fotografie tímu s výhrou a to do 15 dní odo dňa doručenia výhry, inak bude musieť celú výhru vrátiť. 

Projekt je určený fanúšikom jazykov, ktorých jazyky bavia a motivuje ich a zapájajú sa hlavne pre vlastný záujem a nadšenie pre jazyky.

Organizátor má výhradné rozhodovacie práva o celom projekte a takisto má výhradné právo na akékoľvek zmeny a to bez uvedenia dôvodu. 

Výhry nie sú vymáhateľné právnou cestou.

Zaregistrovaním sa do projektu plne súhlasíte s týmito pravidlami.